O nás

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na stránkách NAKLADATELSTVÍ SCIENTIA, které i v tomto roce plynule pokračuje ve své dlouholeté tradici tvorby kvalitních učebnic z oblasti biologie, dějepisu, zeměpisu, technických titulů, výukových tabulí a titulů pro širší i odbornou veřejnost, knih pro radost a pobavení pro všechny věkové kategorie. Mezi nabízenými publikacemi jsou i tituly vydávané ČSÚ, které si u nás můžete objednat.

Učebnice jsou zpracovány podle současných platných osnov, korespondují s požadavky vzdělávání podle rámcových vzdělávacích programů. K přednostem našich učebnic a cvičebnic patří důkladné ověření v praxi, zaručená návaznost v jednotlivých předmětech a ročnících i vzájemné mezipředmětové propojení, bohatý ilustrační materiál a nápaditá grafická úprava usnadňující orientaci v textu.

Nelze pominout ani užitnou hodnotu našich publikací, zejména učebnic, k jejichž zkvalitnění používáme pro knihařské zpracování takový typ vazby, aby výsledkem byla pružná lehká kniha s životností srovnatelnou s tuhou vazbou, ale bez navýšení celkové hmotnosti knihy.

V průběhu roku se účastníme výstav, odborných seminářů, setkání učitelů všech typů škol, spolupracujeme s metodiky, profesními a občanskými sdruženími, sponzorujeme Biologickou olympiádu.

V rámci výstav, prezentačních akcí, uvedení titulů na trh atd., o nichž Vás pravidelně informujeme na našich webových stránkách, poskytujeme různé cílené slevy.

Školám, které nakupují přímo od nás, poskytujeme zvýhodnění:

  • slevu 10 % na veškeré zboží objednané přímo u nás
  • splatnost faktur 30 dnů
  • neúčtujeme balné

Při objednávce přes internet poskytujeme všem koncovým zákazníkům slevu 10 % z uvedené MOC. Slevy se nesčítají!

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a zájem a těšíme se na Vaši návštěvu osobní či na našich www stránkách.

Pracovníci NAKLADATELSTVÍ SCIENTIA

Nákupní košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

Hledat