Knižní ATLAS BIOLOGIE ČLOVĚKA

Kód: 555 5604
Akce Balík S
Neohodnoceno
339 Kč 339 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

DRUHÉ UPRAVENÉ VYDÁNÍ ÚSPĚŠNÉHO TITULU POPRVÉ VE VÁZANÉ KNIŽNÍ PODOBĚ! Titul je doporučeným studijním podkladem pro přípravu ke SCIO testům!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atlas biologie člověka integruje morfologické a funkční poznatky o lidském těle, spojuje tak informace z řady oborů - anatomie, fyziologie, biologie, biochemie a fyziky. Je koncipován tak, že každému z 84 témat je věnována vždy jedna strana, důraz je kladen na postup od základního ke složitějšímu, teoretické informace jsou vždy spojeny s vizuální představou, tj. v maximální míře je použito ilustrací, schémat a grafů. Atlas je již osvědčenou, užívanou učební pomůckou výuky somatologie na zdravotních školách, ale zejména je tato publikace doporučována maturantům pro přípravu na přijímací zkoušky a studium na vysokých školách s medicínským, přírodovědným či pedagogickým zaměřením.

Nově připravované brožované vydání, přizpůsobené požadavkům čtenářů, kombinuje původní barevné listy s opakovacími listy (včetně testových položek) a plně vyhoví těm z Vás, kteří se potřebují učit "za pochodu"! Cenově vychází vstříc všem studentům!

Doplňkové parametry

Kategorie: Biologie
Hmotnost: 0.62 kg
Autor: Trojan S.
Formát: A4 210x297mm
Počet stran: 136
Vazba: V2 - lepená
Vydání: 2.
Vyšla: 2007
ISBN: 80-86960-11-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: