MATEMATIKA nejen k maturitě - průvodce učivem SŠ/1.díl

Kód: 441 5604
Balík S
Neohodnoceno
135 Kč 135 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Metodicky dokonale propracovaný materiál, obsahuje vše, co student potřebuje k úspěšnému složení státní maturity z matematiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Členění této dvoudílné cvičebnice odpovídá logické výstavbě učiva matematiky a je v souladu s tematickým rozdělením učiva SŠ. Ke každému tématu učiva SŠ je uvedeno množství řešených typových příkladů, dále pak stejné typy úloh k procvičení jako neřešené otevřené úlohy a ještě jednou formou uzavřených testových úloh. Všechny řešené úlohy jsou vybaveny nápovědou Co potřebujeme vědět, která je malým teoretickým průvodcem po matematickém aparátu nutném k vyřešení úlohy - uvedeny jsou pojmy, vztahy.

Graficky je rozlišeno učivo základní a nadstavbové.

Cvičebnice je součástí řady ... nejen k maturitě, kterou lze používat po celou dobu studia SŠ - při výuce i domácí přípravě studentů a v posledním ročníku k opakování a přípravě na maturitu a k přijímacím zkouškám na VŠ.

PhDr. J. Vocelka (z lektorského posudku): Doporučuji cvičebnici MATEMATIKA - průvodce učivem využívat v hodinách matematiky na všech typech středních škol, protože splňuje všechna kritéria kvalitního studijního materiálu. Spolu s výkladem vyučujícího tvoří dokonalý celek zahrnující vše, co by měl znát student SŠ z matematiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matematika
Hmotnost: 0.31 kg
Autor: Černá M.
Formát: B5 176x250 mm
Počet stran: 180
Vazba: V2 - lepená
Vydání: 1.
Vyšla: 2006
ISBN: 80-86960-12-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: