MATEMATIKA nejen k maturitě - zásobník úloh pro SŠ

Kód: 441 5606
Balík S
Neohodnoceno
135 Kč 135 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Kniha je součástí řady MATEMATIKA nejen k maturitě. Je určena především studentům posledních ročníků středních škol jako pomocná studijní literatura k přípravě na maturitní zkoušku v souladu s požadavky nových maturit a na přijímací zkoušky na VŠ. Titul je doporučeným studijním podkladem pro přípravu ke SCIO testům!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje velké množství úloh otevřených i uzavřených.

První část Zásobníku tvoří otevřené úlohy - souhrnné , které jsou koncipovány tak, aby procházely celým spektrem učiva SŠ. Nabízejí tudíž komplexní pohled na řešený problém. U každé úlohy je uvedena nápověda Co potřebujete vědět. Druhá část obsahuje uzavřené (testové) úlohy, student (již bez nápovědy) vybírá z připravených řešení. Nestačí však pouze zvolit jednu z možností. Na rozdíl od jiných sbírek testů není vždy správné právě jedno řešení, je třeba prokázat skutečnou znalost a nikoli jen odhadnout výsledek "metodou vylučovací".

Předností sbírky je originalita uvedených úloh k procvičování. Autor je nepřejímá z jiných sbírek, jak je běžným zvykem. Předkládá bohatou databázi úloh, která je odrazem jeho dlouholetých zkušeností v pedagogické praxi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matematika
Hmotnost: 0.56 kg
Autor: Jan Novák
Formát: A4 210x297mm
Počet stran: 256
Vazba: V4 - šitá v měkké obálce
Vydání: 1.
Vyšla: 2005
ISBN: 80-86960-06-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: