PÍSEMKY z matematiky SŠ

Kód: 441 56121
Balík S
4 hodnocení
289 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Databáze úloh ve dvou rovnocenných variantách A a B je podkladem k sestavování desetiminutovek i souhrnných písemek a testů.

Zadání písemných prací lze zpracovat na počítači - součástí titulu je i programem na volbu a tisk zvolených úloh.

Program je ke stažení ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stalo se vám už někdy, že jste se při přípravě písemné práce nebo při jejím dodatečném upravování na poslední chvíli přehlédli a teprve při hodnocení jste zjistili nestejnou obtížnost oddělení A a B?
Stalo se vám, že výpočet úloh byl v jednom oddělení náročnější (byť jen numericky) nebo že opomenutí dílčí podmínky v jednom oddělení neovlivnilo konečný výsledek, zatímco u druhého ano?
(A vedla tato situace k protestům studentů a zbytečným diskuzím okolo známkování?)

S našimi Písemkami se podobným problémům hladce vyhnete. Představují totiž velice užitečný materiál, který usnadní každému vyučujícímu matematiky jeho práci a ušetří mu čas.
Pokud se tedy po dokončení určitého tematického celku rozhodnete, že právě teď nastala ta správná chvíle, aby studenti předvedli své znalosti, stačí sáhnout do příslušné kapitoly, kde kromě toho, že vždy najdete vhodné zadání úlohy ve 2 naprosto rovnocenných variantách A a B, naleznete navíc u každé úlohy výsledek a bodové ohodnocení obtížnosti pro usnadnění klasifikace. Dodržení jednotného kritéria bodování úloh v celé sbírce dovoluje jednoduše sestavit i souhrnné písemné práce, které zahrnují opakování několika tematických celků.

Především mladším a méně zkušeným učitelům bude příručka velice dobrým pomocníkem, protože dostávají do ruky databázi úloh, vybudování které by jim trvalo mnoho „učitelských“ let. Písemky však ocení nejen začínající učitelé, i ti zkušení je rádi přidají ke své „krabici“ s úlohami nastřádanými během jejich dlouholeté praxe.

PÍsemky z matematiky SŠ RNDr. Aloise Halouzky budou jistě patřit do výbavy každého vyučujícího matematiky. Vedle několika všeobecně známých a oblíbených kvalitních sbírek z matematiky stane se i tato publikace pro něj nepostradatelnou součástí jeho knihovničky, neboť

dobrých úloh není nikdy dost!

A až studenti zjistí, odkud se berou úlohy v písemkách?
Samotné výsledky v písemné práci jsou bez uvedení postupu řešení bezcenné. A pokud si případní vlastníci příručky z řad studentů doma propočítají vždy obě varianty, měli by být dostatečně připraveni.

Pedagogovo srdce zaplesá!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Matematika
Hmotnost: 0.565 kg
Autor: Halouzka A.
Formát: A4 210x297mm
Počet stran: 208
Vazba: V4 - šitá v měkké obálce
Vydání: 1.
Vyšla: 2005
ISBN: 80-86960-00-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: